saugumo, gynybos, pramonės sprendimai

PRIEŽIŪRA IR TIKRINIMAS

Gamybos, eksploatavimo ir priežiūros procesuose visapusiški patikrinimai yra gyvybiškai svarbūs siekiant užtikrinti svarbiausių komponentų patikimumą ir saugą. Orlaivių, transporto priemonių, jūrų laivų, valčių ir bepiločių orlaivių mentės, sparnai, korpusas ir rėmai turi būti kruopščiai ištirti, neatsižvelgiant į tai, ar jie sudaryti iš kompozitų, keramikos, slaptų medžiagų ar metalų. Lygiai taip pat kitų šarvų ir kūno šarvų patikrinimai yra labai svarbūs, ypač kai jie pagaminti iš kompozitų, slaptų medžiagų ar keramikos, siekiant užtikrinti optimalią personalo ir turto apsaugą.

IDENTIFIKAVIMAS, NUSTATYMAS, ANALIZĖ

Įrankiai naudojami įvairiose pramonės šakose, siekiant nustatyti, analizuoti ir aptikti įvairias medžiagas, objektus ar reiškinius. Ultravioletinės, infraraudonosios šviesos šaltiniai; fotografavimo ir apšvietimo įranga; pirštų atspaudų ėmimas, ryškalai; laboratorinė įranga; balistinių bandymų įranga; vaistų, narkotikų, sprogmenų aptikimo ir atpažinimo spektrometrai ir kita įranga; dujų detektoriai pavojingoms dujoms aptikti; Rentgeno aparatai; Dalelių skaitikliai; Metalo detektoriai; Vandens kokybės analizės prietaisai; Radiacijos detektoriai; Mikroskopai ir kiti optiniai įrankiai.

TAIKINIŲ & MOKYMŲ SISTEMOS

Ekonomiški taikinių sprendimai. Belaidis ryšys leidžia taikiniams sąveikauti su serveriu iki 1000 m ir toliau (priklausomai nuo regėjimo linijos, trukdžių, aukščio virš jūros lygio ir atmosferos sąlygų). Lanksčios energijos tiekimo galimybės užtikrina nepertraukiamas visos dienos treniruotes naudojant įkraunamas baterijas. Lazerinės treniruočių kulkos leidžia saugiai atlikti „sausos ugnies“ pratimus, o lazeriniai kulkų žymekliai palengvina tikslų grįžtamąjį ryšį mokymo metu su šaunamuoju ginklu. Šie pažangūs įrankiai padidina treniruočių efektyvumą, tikslumą ir universalumą tiek profesionalams, tiek entuziastams.

RENTGENO SPRENDIMAI

Pažangi 3D, medžiagų ir konstrukcijų analizė naudojant kompiuterinę tomografiją (KT). Kompozitinėms medžiagoms, anglies pluoštui (CFR), koriui, turbinų mentėms, suvirinimo siūlėms. Tipiškų defektų, tokių kaip atsisluoksniavimas, įtrūkimai, intarpai, poringumas, įpjovimai, aptikimas. Automatinis tam tikrų dalių defektų atpažinimas (ADR). Atitinka tarptautinius standartus (EN-17636, ASTM, ASME 5 skyrius). Greitesnis tikrinimo procesas naudojant skaitmeninę radiografiją (DR) kaip rentgeno juostų pakaitalą. Geometrinis vidinių struktūrų matavimas, paslėptų detalių vizualizavimas.

UAV / NEPILOTUOJAMI ORLAIVIAI

UAV, nepilotuojamos oro sistemos puikiai atlieka žvalgybą, stebėjimą ir specialias užduotis. Ilgo nuotolio fiksuoto sparno arba vertikalaus kilimo galimybės užtikrina aukštą našumą. Šifruotas ryšys apsaugo duomenis, o pažangi apsauga sumažina trukdžių riziką. Neįkainojamos karinės, reagavimo į nelaimes, aplinkos stebėjimo ir tikslios žemės ūkio veiklos vystymo srityse UAV kelia revoliuciją aviacijos operacijose, užtikrinant efektyvumą ir saugumą visose pramonės šakose. Jų pritaikomumas skatina technologinę pažangą ir keičia ateitį žvalgyme iš oro.

VALTYS, LAIVAI IR JŪRINĖ ĮRANGA

RIB/Valtys ir laivų įranga įvairiems sektoriams: teisėsaugai, pakrančių apsaugai, muitinės agentūroms, naftos ir dujų jūroje, paieškai ir gelbėjimui, komercinėms organizacijoms, žvejybai, vandens sportui, laisvalaikiui, kariuomenei, uostų administracijai, kariniam jūrų laivynui ir specialiosioms pajėgoms. Platus asortimentas apima RIB modelius nuo 4,8 iki 12,5 m, pagamintus pagal aukščiausius komercinius standartus, užtikrinančius patikimumą ir tvirtumą. Pasitikėkite mūsų laivais dėl išskirtinio našumo ir universalumo atliekant sudėtingas jūrų operacijas.

RVI- NUOTOLINĖ VIZUALI PATIKRA

RVI įrankiai - boreskopai, fibroskopai, endoskopai ar videoskopai su objekto matmenų išmatavimų galimybėmis, palengvinantys tyrimus nepasiekiamose arba sunkiai pasiekiamose vietose, kad būtų galima gauti vaizdą realiuoju laiku. Šiluminio vaizdo kameros ir naktinio matymo įrenginiai didinantys saugumą ir stebėjimo galimybes esant prastam apšvietimui. Šiluminės ir infraraudonosios spinduliuotės aptikimas, leidžiantys nustatyti trūkumus, lokalizuoti nuotėkį ir atlikti profilaktinę priežiūrą įvairiose srityse. Taktinės nuotolinio stebėjimo sistemos, skirtos nuotoliniam stebėjimui ir duomenų rinkimui sudėtingose aplinkose.

UGV / AUTONOMINIS TRANSPORTAS

Nepilotuojamas žemės sistemos (UGV - unmanned ground vehicle) yra robotinė žemės transporto priemonė, skirta užduotims, tokioms kaip žvalgyba, stebėjimas ar transportavimas. UGV gali skirtis judrumo galimybėmis (ratais, vikšrais, kojomis), naudoja jutiklius (kameras, LIDAR, radarą) ir komunikuoja bevieliu būdu. Jie gali veikti autonomiškai arba būti valdomi žmogaus, su integruota įranga, tokia kaip robotizuotos rankos ir gali turėti įvairius energijos šaltinius. UGV gali prisitaikyti prie skirtingų teritorijų ir būti naudojami kariniams tikslams, žemės ūkyje, paieškoms ir gelbėjimui, kasybai ir t.t..

GINKLAI & PRIEDAI

Rankenos, priekiniai griebtuvai, lazeriniai žymekliai, snaiperio taikikliai, naktiniai taikikliai, laikikliai, atramos, stovai, dvikojai, valymo rinkiniai, tepalai, papildomos dėtuvės, ginklų konversijos rinkiniai, atatrankos trinkelės, laibgalio stabdžiai, taktiniai žibintai, dvikojų adapteriai , pistoletų rankenos, bėgių sistemos, stropų laikikliai, slopintuvai, optiniai didintuvai, reguliuojamos atramos, red dot taikikliai, priekinės rankenos, dėtuvių jungtys, prailgintos dėtuvės, sviedinių laikikliai, ginklų žibintai / lazeriai, rankiniai atramai, QD stropų pasukimai, taikiklio dangteliai. Šie priedai patenkina įvairius poreikius, suteikia taktinių pranašumų, patogumo ir pritaikymo galimybes.

3D TECHNOLOGIJA

3D matmenų analizė ir kokybės kontrolė naudojant skaitmeninius 3D skaitytuvus tiksliam matavimui, kai tikslumas pasiekiamas iki 0,05 mm, nuskaitant vieną milijoną taškų per sekundę. Duomenys lyginami su šaltinio failais ar brėžiniais, užtikrinant modelio vientisumą. Tai padeda pramoniniam dizainui, kurti naujus objektus, atkurti prarastus elementus, atspindėti, keisti mastelį ir tobulinti. Inžinerijos srityje jis supaprastina prototipų kūrimą ir kokybės užtikrinimą. Menuose tai palengvina sudėtingų artefaktų atkartojimą ir išsaugojimą, skatina naujoves ir išsaugo kultūros paveldą.

SLOPINIMO SISTEMOS

Lanksčios modulinės daugiakryptės programuojamos signalų trukdymo sistemos yra labai universalios ir lengvai suderinamos su kitomis sistemomis. Sklandžiai integruoti į robotus, transporto priemones ar stacionarius įrenginius sudaro programuojamas galimybes tiksliai sutrikdyti signalą. Platus trukdymo dažnių spektras neutralizuoja įvairias ryšio grėsmes, tokias kaip radijas, GPS ir belaidžiai signalai, todėl yra neįkainojami gynybos, saugumo ir kovos su terorizmu operacijose. Šios pažangios trukdymo sistemos suteikia operacijų komandoms veiksmingą ir patikimą apsaugą nuo kylančių grėsmių kritinėse situacijose.